Cmd Market® Hakkında

Cmd Market®, 2006 yılında kurulan yenilikçi yazılım çözümleri ile sektöre giren BkDizayn Inc. 2017 yılında "hazır site" konseptiyle tüm kobi, şahıs ve kurumsal şirketlere kolay ve hazır internet sitesi çözümü sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Yüzlerce internet sitesini dijital dünyaya kattıktan sonra, 2018 yılı başlarında, tüm sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlayan Cmd Market®, bugüne kadar satış sonrası hizmet başlığı altında topladığı tüm deneyimlerini "Dijital Pazarlama" başlığı altında bir araya getirerek Cmd Market Dijital Pazarlama Limited Şirketini oluşturmuştur.

Sektörde 15 yılı aşkın süredir yer alan ve binlerce internet sitesini hayata geçirmiş uzman ekibi ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda analizler yapılmış ve Cmd Market® ortaya çıkmıştır.

Cmd Market®, Özgür Yazılım fanatiği, Yazılım Mühendislerinden oluşan uzman ekibi ile yeni ve yenilikçi yazılımlar üretmeye devam ediyor.

Yetenekler ve Sertifikasyon


Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
Manifesto

Biz en iyiyi en ucuza kullandırabiliyoruz, çünkü;


Dijital dünyada yerinizi almanız için, trendi yakından takip ederek, iş ortaklarımız için en makul çözümleri filtreleyerek ve sektördeki deneyimlerimizi katarak oluşturduğumuz dijital çözümler hazırlarız. Cmdmarket®; iş ortaklarının ivmeleriyle büyümeyi hedefler.

Trend olmayan, sağlıklı olduğuna inanmadığımız, merak uyandırmayan ve kullanmadığımız hiçbir teknolojiyi size tavsiye etmez, önermez ve kullandırmayız.

Cmdmarket®; yetkin bir ekibe sahiptir, kendini geliştirir ve yeni fikirleri her zaman destekler.

Teşekkürler,
cmdmarket.com ekibi