Güvenlik İbrazı

cmdmarket.com 128-bit SSL şifrelemeyle çalışır ve yayın yapar. Web sitemizin mümkün mertebe güvenli olmasını temin etmek için hem teknik faaliyetlerimiz ile hem de yasalar ile kendimizi koruyarak elimizden gelenin mutlak en iyisini yapmaktayız. Lütfen zarar verici faaliyetlere karışmayın!

Güvenlik Açıklarının Sorumlu İfşası

Web güvenliğinde en son yenilliklere ayak uydurabilmek göz korkutucu bir görev olabilir ve hem yeni hem de eski ürünlerde yeni açıklar görülebilir. cmdmarket.com, özellikle aralarında oldukça teknik profesyonellerin bulunduğu, çok yetenekli kullanıcılardan oluşan şaşırtıci bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. Güvenlik açıklarını bulan kullanıcılarımızı bunları mümkün olduğunca çabuk bize bildirmeleri için teşvik ediyoruz.

İbraz Kuralları

cmdmarket.com web sitemizin güvenliğine katkıda bulunan güvenlik araştırmacılarının önemini takdir eder. Bize açıkların ibrazında hata raporlarını teşvik etmek için, şu kuralları izleyen bir hata bildirimcisine karşı özel bir faaliyette bulunmayacağız ve konuyu kamu sorgulamasına açmayacağız:

  • Açık keşfedildiğinde hemen resmi yollarla cmdmarket.com platformuna rapor edilir.
  • Açık bildirim yapılmadan önce ya da sonra hiçbir yerde yayınlanamaz
  • Açığın, ekibimiz tarafından doğrulanması
  • Güvenlik Araştırmacılarının Tanınması