Marka Tescil Sorgulama

Bir markanın sadece marka sahibi tarafından kullanılabilmesi tescilleme işlemi ile mümkündür. Marka tescil sorgulama ile markanın patentli olup olmadığını anlayabilirsiniz.

google reklam
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
 

Bir markanın sadece marka sahibi tarafından kullanılabilmesi tescilleme işlemi ile mümkündür. Marka tescil sorgulama ile markanın patentli olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bunun için online adresimizi ziyaret ederek marka sorgulama bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Firmamız yaptığınız sorgulama işlemini 1 iş günü sonunda size ulaştırmaktadır. Markanızın başkası tarafından taklit edilmesini istemiyorsanız tescil işlemlerini takip etmeniz yeterlidir.

Markanın ve isimlerin kullanım hakkını resmi prosedürle korumaya alan tescil işlemlerinde kullanım hakkı başvuruyu yapan kişiye verilir. Tescil işlemleri sürelidir ve her 10 yılda bir tescil işlemi yenilenmektedir. Markanızın sadece kendinize ait olmasını ve kullanım hakkının sadece kendinize ait olmasını istiyorsanız firmamızın tescil hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Pratik Marka Sorgulama

Sitemizde yer alan sorgulama işlemleri, marka tescil sorgulama işleminde hızlı ve etkili çözüm seçeneğidir. Bir iş kurdunuz veya bir mal ürettiniz. Ancak tescilsiz bir isim arıyorsunuz. Bunun için sitemizdeki sorgulama bölümünü ziyaret ederek tercih ettiğiniz isimlerin tescilli olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Tescil işlemlerinde marka veya isim olarak tercih ettiğiniz isimleri sorgulamada doğru bir şekilde yazmanız gerekir. Bir harf hatası sorgulamanın başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olacaktır.

Marka tescil işlemlerinde Türkiye genelinde Türk Patent Enstitüsü kurumuna başvurulmaktadır. Bu işlemlerde uzman danışmanlar aylar sürecek işi kısa sürede bitirmektedir. Firmamız, sorgulama işlemlerinden başvuru formu işlemlerine, tescil ücreti yatırma işlemlerinden patent belgesini alma işlemlerine kadar bir çok konuda çözüm üretmektedir. İsim, marka ve diğer kategorilerde tescil işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi bu sektörde tecrübeye bağlıdır.

Sitemiz 7/24 Hizmetinizde

Türkiye’nin her yerinden istediğiniz süre zarfında tescil işlemlerinin gerçekleşmesi için sitemiz her zaman hizmet vermektedir. Marka tescil sorgulama bölümünde tescil işlemleri için özel bir form bölümü bulunmaktadır. Bu form bölümünde istenen bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır ve gönder butonuna basılmalıdır. Bize gelen bilgileri yerinde inceleyen deneyimli personelimiz kısa sürede dönüş yaparak tescilini düşündüğünüz isim hakkında en kısa sürede bilgi vermektedir.

Sorgulama işlemleri kategorisinde bir günün sonunda size net bir cevap veriyoruz. Eğer tescil işlemini düşündüğünüz isimin tescilini yaptıracaksanız ekibimizle irtibat kurmanız yeterlidir. Deneyimli elemanlarımız sizden gelen tescil talebini yerinde değerlendirerek en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Tescil işlemlerinde bütün kategorilerde firmamız yardımcı olmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını bizde bulabilirsiniz.

Marka Tescil Kapsama Alanı

Tescil işlemlerinde kapsama alanı çok geniştir. Renkler, resimler, fotoğraflar, grafikler, animasyonlar, isimler, markalar, şirket isimleri, logolar, sloganlar ve benzeri birçok kategoride tescil işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markalaşma kategorisinde başvuru işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Türk Patent Enstitüsü prosedürüne göre kısa sürede sonuç almak için deneyimli firmalarımız usule uygun şekilde belgeleri doldurup başvuru yapmaktadır. Marka sorgulamada markanızın veya isminizin tescilli olmadığı onaylanırsa asıl başvuru işlemlerine geçilmektedir.

Firma elemanlarımız başvuru işlemleri öncesinde başvuru ücreti yatırmaktadır. Daha sonra istenen belgeleri tamamlayarak patent başvurusu yapılmaktadır. İsim tescil işlemlerinde isimler doğru bir şekilde verilmelidir.

Resim, makine, cihaz ve benzeri icatlarda ise çalışmanın ayrıntılı özellikleri başvuru işlemi esnasında kuruma sunulmaktadır. Kurum yaptığı inceleme sonunda eserinizin veya markanızın tescilsiz olduğunu belgeledikten sonra artık markanız için tescil başvuru kategorisinde her hangi bir engel kalmıyor.

Online Marka Tescil Adresi

Başvuru işlemlerinde istediğiniz sonucu almanız için öncelikle marka olarak tercih ettiğiniz resim, yazı veya sloganın tescilli olmaması gerekir. Marka ismi, başvuru yapanın kimlik bilgileri, iletişim bilgileri ve diğer bilgiler yanlış olmamalıdır. Başvuru işlemlerinin uzamasının nedenleri konusunda ekibimiz deneyimlidir. Tescil işlemleri için gerekli bütün işlemleri yerinde yapan firmamız, isim tescil kategorisinde aradığınız profesyonel çözümü kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Ücretsiz Marka Sorgulama

Hemen Sorgula

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00