Bursa Web Tasarım

Bursa merkezli web tasarım firması Cmd Market olarak hayallerinizdeki web sitesini tasarlıyor ve marka itibarınızı artıracak yeniliklerle dijital medyadaki konumunuzu güçlendiriyoruz.

bursa web tasarım
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
 

Web tasarımı küçük büyük tüm markaların kendilerini geliştirmeleri için tercih ettikleri dijital platformlardır. Uzman bir web yazılım şirketi sayesinde küçük bir markanın dahi dijital pazarda büyüyerek sınırlarını aşması mümkündür. Bursa web tasarım firması olarak hayallerinizdeki web sitesini tasarlıyor ve marka itibarınızı artıracak yeniliklerle dijital medyadaki konumunuzu güçlendiriyoruz.

Özgün ve Dinamik Siteler

Web tasarımında özgünlüğe önem veriyor ve kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduruyoruz. Kullanıcıların mouse hareketlerini takip eden yazılımlarımızla ileride oluşabilecek problemlerin önüne tasarım aşamasındayken geçiyoruz. Web siteniz çift dilliyse kullanıcıların alışkın olduğu,, sitenin sağ üst köşesine dil seçeneği sunuyor, tüketicilerin aradıklarını kolayca bulabilmeleri için sayfanın orta üst köşesine arama çubuğu yerleştiriyoruz. 

Kullanıcı Deneyimine Göre Tasarım

Bir web sitesi tasarlarken kullanıcı deneyimini göz önünde bulunduruyoruz. Tüm dünyadaki kullanıcılar web sitelerine artık mobil cihazlarından giriş yapıyorlar. web sayfalarını da buna göre kaydırmalı olarak tercih ediyorlar. Sektördeki trendleri ve kullanıcı deneyimlerini gözlemleyen Bursa web tasarım olarak web sayfalarını one page olarak tasarlıyor ve mobil uyumlu hale getiriyoruz. Böylelikle kullanıcılar hangi tarayıcıdan giriş yaparlarsa yapsınlar aynı nizamdaki siteyi görüyorlar.

İyi Bir Web Sitesi İtibarınızı Artırır

İyi görünümlü ve hızlı açılan bir web sitesi itibarınızı artırır. Bursa web tasarım olarak dinamik siteler tasarlıyor ve daha sonra değişken dinamiklere bağlı olarak site tasarımını da değiştirebiliyoruz. Özgün tasarımlarımızda kurumsal renklerinizi ön plana çıkarıyor ve tüketicilerin algısında olumlu etkiler bırakıyoruz. Sadece tasarım aşamasında değil, kodlama aşamasında da uzman olan ekip arkadaşlarımız sitenin sorunsuz bir şekilde çalışması için büyük bir özen gösteriyor. Web sitenizi ister kartvizit amaçlı kullanın, isterseniz de ürünlerinizi pazarlamak için sanal bir mağaza olarak kullanın; her türlü web sitesi tasarımı konusunda uzman olan ekibimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir.

Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Dijital Dünyaya Merhaba! Deyin

Hemen Başlayın

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00